TISSOT

Značka Tissot byla průkopníkem zručnosti a inovace již od svého založení v roce 1853. Dnes, tedy po více jak 165 letech, je značka TISSOT členem skupiny Swatch Group, největšího světového výrobce a distributora hodinek a zaujímá přední pozici mezi švýcarskými výrobci hodinek s cílem nabízet kvalitní náramkové a kapesní hodinky za příznivou cenu, jež je dostupná široké veřejnosti.

Značka ovlivňovala i vývoj technologií: uvedla první hodinky s dotykovým displejem na světě vůbec, T-Touch (rok 1999). Už ten nabízel celkem 7 funkcí, volených jen dotykem sklíčka. V současné době je nabízen Tissot T-Touch Expert Solar, který má další světová prvenství – jedná se o první hodinky na světě s dotykovým displejem, které jsou napájeny solární energií.

Jako oficiální časoměřič a partner světových mistrovství v basketbalu ( NBA, FIBA, CBA), motocyklovém sportu (MotoGP + FIM SBK), ledním hokeji (IIHF), cyklistice ( Tour de France, UCI), šermu (FIE), rugby (RBS 6 nations), australské fotbalové ligy (AFL) a Evropských her podtrhuje značka Tissot v hodinkách sportovní hodnoty a touhu po výkonu, přesnosti a překonávání hranic lidských možností.